Různé způsoby života

Dáváte si záležet na tom, aby váš životní styl byl dokonalý? Já vím, že opravdu nic není dokonalé, alespoň se k tomu můžeme nějak přiblížit. A já si myslím, že životní styl si dělá opravdu každý z nás. Někdy to bývá tak, že si životní styl určuje rodina. To znamená, že životní styl si určí tak, že vyhovuje opravdu každému členů z rodiny. A může se jednat opravdu o cokoliv. Například životní styl takový, že lidé si oblíbili nějaký sport anebo nějakou tradici, kterou vykonávají každý den anebo pravidelně. Může to být například třeba noční procházky anebo společné večeře. Myslím si, že v dnešní době ale bohužel to tak asi moc není, protože dnešní oba je velmi uspěchaná, takže je velmi složité, aby se někdo sešel na společné večeři.

Někdo rád hraje hry.

Kolikrát to vidím akorát ve filmech, kde se lidé schází společně u večeře. Ale je to pěkný pocit být s rodinou pohromadě a vykládat si své zážitky z celého den. To může být taky jeden druh z životních stylů. Pak i tady ale životní styl takový, že ne každému v rodině bude vyhovovat. A proto si raději každý udělá svůj životní styl. Například to tak bylo u nás. Já jsem byla taková, že jsem měla ráda zdravou výživu a taky hodně pohybu. Zatímco ostatními sourozenci raději stále jenom seděli doma a koukali se na televizi a zdravé výživy taky moc nedali. Oni potom taky podle toho vypadaly.

Máte svůj životní styl?

A proto já si myslím, že udržovat si zdravý životní styl je docela důležité. Možná se vám to v mládí nebude zdát tak zajímavé, protože si budete chtít užívat mládí, ale věřte, že v dospělosti se vám tohle vrátí. Pokud o své tělo se staráte, tak uvidíte, že v pozdějším věku se vám to vrátí pouze v dobrém. A taky máte svůj zarytý životní styl, na kterým si dáváte záležet a nikdy byste ho nechtěli měnit? Znám pár takových lidí. nebo jsou třeba i předsevzetí, nový životní styl, ale bohužel to asi moc dlouho nevydrží.