Pohodlí na sedacím vaku

Udělat si pohodlí můžete prakticky kdekoliv a na čemkoliv jenom chcete. Otázkou ovšem zůstává, na jak dlouhou dobu a s jakým výsledkem. Pokud vám však na válení a lenošení nestačí vaše křeslo nebo sedací souprava v obývacím pokoji, dopřejte si pohodlnou polohu na sedacím pytli Beanbag, na kterém se můžete uložit přesně tak, aby vás nic netlačilo.

Komfort nabídne dětem i dospělým

U malých dětí se často zarážíme nad skutečností, jaké polohy si při jejich odpočinku vybírají. Abyste měli jistotu, že si nenamáhají svá záda a poloha v sedě nebo v lehu jim přinese opravdu komfort, pořiďte jim do jejich pokojíčku nebo do obývacího pokoje jeden takový pytel.
Nepochybujte o tom, že se jejich pohodlí ještě více znásobí tím, že jim dopřejete vak, který se přizpůsobí jejich poloze těla.
Rovněž se stane oblíbenou záležitostí i pro rodiče, kteří mají náročné povolání nebo jednoduše nemůžou dosáhnout toho, aby si našli správnou polohu na sezení při sledování dobrého filmu. Dosáhnou v něm totiž relaxu, po kterém tolik prahnou.

modrý vak

Vyberte si z nabídky barev a stylů

Abyste měli pocit, že do vašeho domova fantasticky zapadne, neváhejte se rozhlédnout v nabídce vaků duo. Lze jich obrátit a změnit jejich podobu barvy. Hodí se do interiéru dětských pokojů, kde budou rozhodně lákavou příležitostí k tomu, udělat si v nich pohodlí pro všechny děti, které k vám přijdou na návštěvu.
O něco zajímavější je typ sedacího pytle, který má popruhy. Ty umožní nejen vám, ale i menším dětem (i batolatům) sedět v poloze, kdy budete mít vaše záda rovná a nebudete si je namáhat. Je tedy ideální volbou pro všechny věkové kategorie a členy rodiny.
Zakupte si do vašeho domova prvek, který nebude plnit funkci dekorace, ale naopak –bude plně využívaný všemi členy ve vaší domácnosti, kteří s jeho účelem budou nanejvýš spokojeni. Takového válení a polohy, kterou si můžete sami zvolit, totiž nedosáhnete na žádném jiném křesle nebo pohovce.