Kontrola udržuje ve stavu bělosti

Kdo nikdy nepodnikal, nevložil do své firmy větší finanční obnos, tak nemusí až tak dobře chápat situaci, kdy se majitel rozhodne mít všechno pěkně pod kontrolou. Nákup různých kamer a do vozového parku satelitní sledování, se vyplatí. V první řadě ochrání majetek firmy nebo jedince a ještě se postará o bezproblémový chod samotných zaměstnanců. Co již ale mnoho lidí nevidí, že je to i pro jejich ochranu, jelikož se snadněji zaznamenají situace, které by později mohly vyústit ve velké problémy. Nikdo nestojí o větší komplikace, než jsou způsobené běžným provozem a opotřebením.

sledování

Majitel se již nemusí obávat STK

Systém, který se nainstaluje do vozidla, a prakticky to může být určené k převozu lidí, zvířat, zboží nebo i práce na staveništi a podobně, přirozeně ohlídá jakýkoliv stroj a upozorní na výrazné poškození nebo jinak vzniklé problémy. Je až neuvěřitelné, že i laik díky němu bude v obraze. Pak lze předcházet komplikacím na technických prohlídkách. Je pravdou, že některé závady jsou i tak tolerovány, ale rozhodně to nebudou žádné vážné prohřešky.

počítač

Kdy neprojdeme STK:

  • Špatně seřízené osvětlení – vypadá to jako banalita, přesto kontrola žárovek je na místě.
  • Svítící kontrolky – přehlížení znamená již nějaký problém, který visí ve vzduchu. Naštěstí pokud to bude řidič ignorovat, systém, může bez problémů vzniklou chybu nahlásit za něj a zaznamenat.
  • Prasklé sklo – to rozhodně není lehká závada, ale na druhou stranu je pravda, že na rozeznání nepotřebuje nikdo vyhodnocení chytrého systému.
  • Nádrž na LPG – je pravdou, že když je ve vozovém parku více druhů vozidel, tak je mnohdy těžké všechno uhlídat. Ovšem když se o správnou administrativu postará někdo spolehlivý, tak je to hračka. Pak se snadno připomene i prošlá nádrž LPG.
  • Únik kapaliny – řadí se mezi poměrně časté závady, ale také nemusí být pouze vzniklé poruchou. Někdy za tím může být i jiný faktor. Na systém si nikdo nepřijde, upozorní a ten oříšek, jak to rozlousknout nechá až na nás.