Americká nebankovní hypotéka – snadná cesta k penězům

Potřebujete peníze a nejedná se o nízkou částku? Nechcete svoji situaci řešit několika spotřebitelskými úvěry, ale raději jedním pořádným za výhodných podmínek? Pokud chcete snadné a rychlé řešení a peníze na cokoliv, tak to dokáže vyřešit americká nebankovní hypotéka.

finance

Možná si řeknete, že hypotéka je přece úvěr účelový a určený pouze na řešení bydlení. To je pravda, ale tak to probíhá v případě klasické účelové hypotéky. Pokud jde o hypotéku americkou, tak se jedná o finanční produkt, který je bezúčelný a tím pádem je možné peníze využít na cokoliv. Dokonce bez dokládání využití peněz.

Za tyto peníze tak můžete nakupovat nábytek, spotřebiče, elektroniku nebo je využít na nákup vozidla, dovolené, vyplacení dluhů, podnikání či studia. Jednoduše na všechno co jen potřebujete vyřešit.

Rychlé vyřízení i se záznamem v registrech dlužníků

Výhodou tohoto nebankovního produktu je fakt, že vyřízení je mnohem rychlejší, než u bankovních společností. Není potřebné dokládat spoustu dokumentů, které se následně zdlouhavě zkoumají, co může trvat i několik týdnů či dokonce měsíců.

V tomto případě budete znát odpověď již do 24 hodin a tím pádem budete moct začít plánovat. Podmínkou je jako u každé hypotéky zástava nemovitosti. Bez splnění této podmínky není možné hypotéku získat.
Tolerované jsou i určité záznamy v registrech dlužníků. Záleží na konkrétní situaci a mnohdy je možné k žádosti využít také spolužadatele, který má registr dlužníků zcela čistý. Jako třeba rodič, manžel, manželka, sourozenec či dokonce kamarád.
Čistý registr dlužníků vám zajistí také nižší úrokovou sazbu. Doba splatnosti se nechá rozložit až na 30 let a to i s možností předčasného splacení a bez sankcí. Minimální doba splácení je 1 rok.

úspory

Můžete se tak těšit na splnění svých snů a potřeb a zbavit se také dluhů, které vám znepříjemňují život. Zůstane vám jeden finanční závazek s výhodnou měsíční splátkou a vy budete moct opět žít plnohodnotný život bez obav o své jistoty.