Kabelky

Kabelka je pro nás ženy neodmyslitelným doplňkem. Pro letošní podzim a zimu jsou v módě kromě klasické černé a zemité hnědé také béžové a šedé odstíny. Kabelka plní hned několik funkcí. Skvěle doplní náš outfit, dáme do ní věci, které každý den potřebujeme a může nám posloužit i na malý nákup například po cestě z práce domů. Kabelku vybíráme také podle příležitosti. Jinou si vezmeme do práce a jinou na nějakou společenskou akci.
černá kabelka
V dnešní době můžeme vybírat z nepřeberného množství výrobků od klasických kožených a koženkových přes různé módní výstřelky až po látkové kabelky. Pokud jste zručná, můžete si kabelku vyrobit i sama z nějakého zbytku látky nebo třeba uháčkovat z příze. Pokud dáváte přednost klasice, podívejte se na naše webové stránky. Najdete zde značkové kabelky Pierre Cardin. Tento návrhář získal za svůj život celou řadu ocenění. Typické pro jeho tvorbu jsou jednoduché linie a geometrické tvary. Na tomto e-shopu najdete kožené kabelky různých velikostí, tvarů a barev, které se dají nosit přes rameno, do ruky nebo jako crossbody. Ceny se pohybují od necelých 1.200,- do cca 4.500,- Kč. U každého výrobku je podrobný popis i foto.
Pokud váháte a nemůžete se rozhodnout, která bude ta pravá pro vás, můžete si nechat poradit v tzv. kabelkovém okénku, kde jsou nafoceny outfity na různé příležitosti společně s ladícími kabelkami. Na této stránce také najdete různé doplňky jako jsou pásky, šátky nebo deštníky a můžete se dozvědět i další užitečné rady.
modrá kabela
Kožená kabelka je investice na několik let. Nejčastěji se k její výrobě používá hovězina, teletina, vepřovice, ale také kozina nebo konina. Může mít hladký nebo drsný povrch. Aby vám vaše kabelka dlouho vydržela jako nová, je třeba se o ni starat pomocí přípravků k tomu určených. Na hladký povrch jsou vhodné kromě impregnace i různé vyživující krémy a na výrobky s drsným povrchem spíše spreje nebo pěny.
Tak hurá na nákup!