Domácí počítače

Když píši práci, nemyslím tím jen práci jako takovou, ale třeba i hraní her, sledování filmů a prostě všechny činnosti, které každý v počítači dělá. Takže každý má svůj stroj a s ním je kamarád a v něm má třeba i své soukromí. A jednoho dne se stane, že máme pouze černý monitor a nikde nic. Nevadí, spustíme to znovu, říkáme si, a hele, ono ani podruhé nic. Ani potřetí a ani podesáté, kurník šopa, co s tím krámem může být. Začne se hledat šroubovák, kladivo, sekera a jde se to celé opravit. Jé, hele šroubečky, to zahodíme stejně tu jen překážejí, hééééj rup a no a je to.

základní deska v PC

Koukáme dovnitř počítače, netušíme, co a jak a nerozeznáme hard disk od RAM paměti. Přesto se šťouráme ve vnitřnostech, až se prudce zajiskří a v baráku je rázem tma. Ano, i takoví lidé se najdou a nezřídka končí počítač v opravně až pak, ale to už většinou bývá pozdě a oprava se ani nevyplatí. Takových případů je spousty a o nich by nám mohli vyprávět technici z PC servisu Kolín.

součást počítače

Traduje se, že dokonce našli ve stolním počítači myší hnízdo. Nevím, zda je to pravda, nebo už jen počítačoví latina, ale možné je všechno, i když netuším, jak by se tam ta myš dostala.

V každém případě, pokoušet se opravit stroj sám je nesmysl. Pokud o tom nevíte vůbec nic tak to nezkoušejte. Prostě vytáhněte kabel ze zásuvky a stroj odneste do již výše zmíněného servisu.

Zde pak nastává více možností. Může to být jen nějaká maličkost, oprava za pár šupů, ale také to může být horší. V takovém případě se většinou technik PC servisu Kolín s vámi spojí po telefonu a řekne cenu za komponentu a za práci. Pokud vám to nevyhovuje, můžete si hned přímo zde domluvit nový stroj a je jedno zda jen notebook, nebo celý stolní počítač. Ten vám tady klidně „ušijí“ na míru a dle vašeho přání.

Technici zde většinou mají vždy na výběr více možností a je jen na zákazníkovi, kterou si zvolí.