Tipy na dárky pro milovníky her a komiksů

Výběr dárku pro přítele může být poměrně náročný. Pokud je milovníkem počítačových her, komiksů a filmů na motivy těchto příběhů, věřte, že výběr bude poměrně jednoduchý a stačí vám k tomu peníze, ať už jich máte více, nebo méně.

automobilové závody

            První možnost je poměrně jednoduchá a můžete se sami rozhodnout, kolik chcete za tento dárek utratit. Steam je zjednodušeně knihovna her. Zde si je můžete koupit, uložit do knihovny a následně stáhnout. Nemusíte si tedy chodit pro pevné obaly ke hrám, zde jich můžete mít mnohem více. Svému příteli můžete pořídit dárkový poukaz, ať už virtuální, nebo fyzickou kartu, díky které si dobije určitou částku peněz a skrze ně poté kupuje hry a další různé doplňky k nim. Tento poukaz se nazývá virtuální peněženka. Problém u fyzické karty je ten, že jej neseženete v České republice. Nejblíže je v Německu.

            Pokud neseženete tento poukaz, můžete využít Paysafecard, což je obdoba, jen ji nenabízí přímo Steam. Seženete ji v trafikách, odkud vám vyjede účtenka s kódem, který poté vložíte na stránce a dobijete si tím peněženku.
dětské komiksy

            Tímto dárkem muže jistě potěšíte. Nejlépe mu jej pořiďte před letními nebo vánočními slevami. Nebude se vám prášit v pokoji na zbytečnosti a dárek využije mnohem častěji. Pokud však toužíte po opravdovém fyzickém dárku a karta není dostatečnou náhradou, zajděte do komiksového obchodu, který najdete například v Palladiu v Praze. Na výběr máte filmové sbírkové postavičky, oblečení, klíčenky a další drobnosti s motivy nejznámějších hrdinů a samotné komiksy. Ty nejznámější vás mohou vyjít na trochu více peněz, než byste mohli očekávat.

            Svého přítele však jistě překvapíte svou pozorností vůči jeho zájmům. Všichni jsou svým způsobem děti a postavy, hry a komiksy pro něj budou nedocenitelné. A dárek k vašim narozeninám bude vybírat o to pečlivěji.