Šokující svatby

Ne všichni stojí o normální svatbu. Existují i lidé, kteří si jí udělali… řekněme netradiční.
V Austrálii nevěsta kráčela k oltáři po čtyřech. Jak je to možné? Joseph Guiso se totiž rozhodl oženit se s fenkou Honey, jeho dlouholetou psí parťačkou. Třicet pozvaných hostů se slzou v oku přihlíželo obřadu, kdy došlo i na políbení nevěsty. Joseph na otázku, zda – li je jejich vztah i sexuální, odpověděl, že v žádném případě, a že je prostý věřící muž, který už prostě nedokázal žít po boku svojí životní partnerky bez svatby.
Nevěsta s kyticí
V říjnu 2010 už toho měla Chen Wei Yih, dívka z Taiwanu tak akorát dost. Rodina a známí na ní začali tlačit, že by se ve svých třiceti měla už konečně vdát. Žena to vyřešila vskutku originálně – vzala si sama sebe! A ne, nešlo jen o pouhý podpis na matrice. Žena uspořádala opravdový obřad, zajistila si překrásné šaty, a dokonce sama sebe vzala na líbánky do Austrálie! Co na to může její rodina namítat?
Dakimakura je japonský polštář v životní velikosti, obvykle je na něm natištěná animovaná dívka a je udělaný tak, aby se dal obejmout a člověk měl pocit, že vedle něj leží někdo další. Už samotný nápad dakimakury je poněkud zvláštní, Lee Jin-gyu ho ale dotáhl k dokonalosti. Polštář své vysněné animované postavy si totiž vzal. Nejen, že jí sehnal princeznovské šaty, ale také se nechal se svojí životní láskou oddat knězem. No, aspoň jim nehrozí rozvod.
Bizarní, ale zároveň také tou nejsmutnější svatbou byla ta Chadila Deffyho a Anne Kamsook. Ti byli zasnoubeni, než se ale dokázali dohodnout na datu svatby, Anne zemřela při autonehodě. Chadil se ale rozhodl přesto si dívku vzít. A tak jí rodina oblékla do svatebních šatů, a první manželskou pusu věnoval muž mrtvé dívce.
Svatební prstýnky
A na závěr, asi nejbizarnější svatba je Eriky La Tour Eiffel. Asi ani nemusím říkat, kdo byl jejím vyvoleným – ano, Eifellova věž je oficiálně ve svazku manželském. Nešlo ale o Eričinu první lásku. V minulosti chodila například i se svým lukem, Lancem. Díky tomuto vztahu se stala profesionální lučištnicí.