Odpoledne plné záhad

Občas si s nostalgií zavzpomínáte, jaké to bylo úžasné, když jste jako děti hledali podle fáborků skrytý poklad, nebo když jste na dětském táboře luštili hádanky, které byly součástí propracované bojové hry. A co teprve ten úžasný a opojný pocit vítězství, co vás zaplavil ve chvíli, kdy byl váš tým vyhlášen jako nejlepší. Stát na stupních pro zlaté medailisty je něco, co si rádi vybavíte i v dospělosti.

Pojďte se vrátit do dětských let a pojďte si zkusit jednu napínavou a netradiční hru. Exit game Pardubice má pro vás připraveno několik úkolů a hádanek, které když vyluštíte, získáte klíč k uzamčené místnosti. Proč byste takový klíč potřebovali a proč byste po něm měli toužit? Protože to budete právě vy, kdo bude uvnitř místnosti! Ano, hra spočívá v tom, najít správné řešení a uniknout. Překonat zámek na dveřích, který vás dělí od vytoužené svobody.

místnost alchymistů

Jistě i vy naleznete ve svém okolí celou řadu dalších lidí, kteří by si rádi zahráli s vámi, nebo dokonce proti vám. Je to výborná relaxace a dokonce můžete dohodnout i několik týmů, které budou hrát proti sobě. Vítěz s nejlepším časem bude na konci dne odměněn. Jak? To už je na dohodě vašeho týmu a hráčů uvnitř. Jistě ale přijdete na to, jak ze zábavného odpoledne získat i velmi zábavný večer, až budete slavit své vítězství.

zámek na řetězu

Příležitost pro pracovní kolektiv

Máte nové členy pracovního kolektivu? Stále máte pocit, že se necítí mezi novými kolegy dobře? Je nejlepší čas na to, dohodnout týmovou akci a vaše kolegy nechat společně luštit záhadu zamčeného pokoje. Uvidíte, že odlehčená a neformální atmosféra je to pravé a správný lék i pro váš pracovní kolektiv. Domů se budou vracet už ne jako kolegové, ale i jako přátelé, kteří spolu rozluštili mnoho hádanek a překonali celou řadu nástrah. A když jim to tak skvěle půjde při hře, jistě jim to perfektně půjde i na pracovišti.