Nové způsoby sportování

Pro všechny milovníky gymnastiky je Aerial hoop naprosto novou disciplínou. Vzdušná akrobacie v sobě kombinuje kromě silového tréninku množství adrenalinu. Ve speciálně vyrobeném kruhu se cvičí kousek nad zemí. Po prvních lekcích sice bolí celé tělo, ale pokud vydržíte, v krátkém čase vám poděkuje za dobrou fyzickou kondici. Obdobou je Pole dance, při kterém si rovněž protáhnete naprosto všechny svaly. Tento rádoby tanec u tyče je komplexní cvičení kombinací gymnastiky a silového tréninku. A v poslední době už přestává být tento sport výhradní doménou žen. Často se přidávají i muži. Flirt dance je aktivita, kterou rovněž mohou trénovat obě pohlaví. Tento tanec, který v sobě nese převážně ženské prvky. Ale jeho sexy náboj přitahuje i jejich protějšky. Zajímavá kombinace vysokých podpatků, které si je potřeba k tréninku nazout, v kombinaci s tepláky či legínami, vypadá opravdu neobyčejně.

Trénink

Lakros je oblíbenou týmovou hrou, u které se hráči pořádně zapotí. Jeho historie sahá daleko do historie. Přinesli ho na naší planetu indiáni. Ke hře se používají speciální lakrosové hole, které mají svých koncích připevněné síťky k zachycení a držení míčků. Které během hrací doby je nutné umístit do branky soupeře. Hraje se padesát minut, které přinesou kromě adrenalinu i spoustu zábavy.

Vodní sporty

Další týmová hra Ultimate frisbee je rovněž náročná na fyzickou kondici hráčů. Dva týmy hrají proti sobě frisbee talířem. Který se snaží dostat do koncové zóny. Za což se získávají body. Vítězem se stává družstvo, které dosáhne 15 bodů. Během sta minut hrací doby je naprostá jistota, že se nikdo ani na chvilku nezastaví. Paddleboarding je všestranný sport, který se dá provozovat na jakékoliv vodní ploše. Ať už přehradě, jezeru, řece či moři. Je určen všem všestranným sportovců. Ovládat se dá jak ve stoje, v kleče tak i v sedě. Pro celou rodinu je nejvhodnější investice do SUP paddleboardu. Na kterém je možné společně trávit veškerý volný čas během letních měsíců. U menších dětí je potřeba zajistit jejich bezpečnost.