Mobil na všechno

Mobilní telefon používám úplně na všechno. A třeba v mobilním telefonu mám jenom budík, ale taky různé aplikace a hry, které k životu potřebuji. A tedy ne, že bych bez těchto aplikaci a bez mobilního telefonu zemřela nebo nemohla dýchat, ale udržuje mě to v klidu a pohodě. Taky používám možné relaxační hry a taky hudbu, bez které se samozřejmě už vůbec neobejdu. A jsem na to zvyklá a možná taky závislá. Ale vůbec mi to nevadí, protože mě tohle uklidňuje, jenom si zkuste někomu sebrat něco, kdo je na něčem závislý. A je logické, že potom bude velice nervózní a taky bude naštvaný, že už to nemá.

Mobily mám doma dva.

Je to jako kdybyste kuřákovi zabavili cigarety a už moje někdy nedali. A takhle nervózní a naštvaná bych byla já, kdybyste mi sebrali mobilní telefon a já bych nemohla hrát hry. Navíc taky se velice často volám s kamarádkou, která bydlí devadesát kilometrů ode mě, takže nemáme šanci se scházet každý den, protože dříve jsme se scházely opravdu každý den. Někdy tedy obden, protože jsme nejlepší kamarádky a stále si máme co říct. Takže jsem opravdu ráda, že existuje mobilní telefon, díky němuž se můžu se svou kamarádkou spojit velice lehce. Taky je prima, že díky mobilnímu telefonu můžu zavolat kdykoliv rodičům anebo svému příteli.

S mobilem si často hraji.

Přítel totiž pracuje taky daleko, taky jezdí na služební cesty, takže opravdu je prima, že mobilním telefonem si opravdu všechno sdělíme anebo si dokonce pošleme nějaké fotky. Na mobilní telefon taky velice často fotím fotky, takže mobilní telefon je pro mě taky něco jako foťák. Takže já osobně bych se už bez mobilního telefonu vůbec neodešla a jsem na něm závislá a nevadí mi to. Řekněte mi, kdo v dnešní době nemá nějakou závislost? Já sama neznám takového člověka, co by byl čistý jako lilie. I závislost na kávě je závislost.  A jak jste na to vy s mobilním telefonem?