Nabírání svalové hmoty díky vyvážené stravě

Nabírání svalové hmoty díky vyvážené stravě

Ze všech stran slyšíme nářky, jak je ten český národ neukázněný a obézní, že jsou obézní již i malé děti ve školkách a mladí lidé se zapomínají hýbat. Jsme „tuční“, líní, pohodlní a rozmazlení současnými moderními technologiemi, které nás nutí k tomu se defacto „šetřit“ a nehýbat se. Jen si uvědomte, jak to máte vy anebo váš soused, kamarád, kolega ze zaměstnání.

jízda autem

Do práce jezdí autem. Jediné, co ráno za pohyb vykoná je to, že najde garáž a usedne do auta. Cvakne a otevřou se garážová vrata, vyjede, cvakne a ony se opět potichu zavřou. Cvakne a otevře se venkovní brána, kterou po projetí opět cvaknutím zavře. Přijede do podzemní garáže a výtahem se dopraví do své kanceláře. Jestliže si vzpomene na jídlo, výtahem opět sjede do bufetu či kantýny a zpět do kanceláře ho opět doveze výtah. Domů je to podobné. Jen se za ním zavřou vrata garáže, vystoupá těch pár schodů a je doma. Pokud takovýto člověk nevyznává žádnou aktivitu, pak se není věru co divit, že tloustneme.

Jenže tato mince má i opačnou stranu. Jsou i lidé, a někomu se to ani nechce věřit, ale jsou, a ti zase na druhou stranu nemohou přibrat na váze, ač by velmi chtěli. Někde bude chyba. Pokud se dá vyloučit zdravotní problém, pak je to snadné. Nepřijímají tolik kalorií a v tak kvalitním složení, že tělo si nestačí tvořit zásoby a vše zase zpracuje. Aby vám narůstala svalová hmota, je třeba nejen protáhnout tělo, ale také ho dobře zásobovat, a to různorodou stravou plnou hodnotných vitamínů, minerálů, vlákniny, zdravých tuků, sacharidů a ve větší míře proteinů – ty jsou velmi důležitou látkou jak při hubnutí, tak při nabírání svalové hmoty.

muž činky

Vše se vším souvisí a naše tělo má úžasný stravovací systém, jen ho musíme správně zásobovat. Pokud si s tím nevíte rady, navštivte náš web, kde si to pravé jídlo pro sebe objednejte a vyzkoušejte! Budete maximálně spokojeni. Šetříte čas na vaření, a přitom tělu dodáváte to, co ono potřebuje k tomu, aby nabralo tam, kde vy potřebujete přibrat .