Malé, ale plnohodnotné vlastní bydlení

Sháníte vlastní bydlení? Nemáte mnoho naspořeno a banka se na váš úvěr nedívá příliš vstřícně? V tom případě vám jistě přijdou vhod mobilní domy. Právě mobilní dům je naprosto plnohodnotným typem bydlení, které můžete mít za velice dostupnou cenu. Za cenu, která nikoho nezruinuje.

domek

A to je velký důvod k tomu, proč mnoho lidí využívá mobilní domy nejen jako své hlavní bydlení, ale také jako rekreační chaty – právě kvůli jejich přátelské ceně, která nikoho nepoloží. Vždyť i stavba malého rekreačního objektu vás dnes vyjde na milióny, nehledě na to, že se přitom neobejdete bez stavebního povolení. Ovšem pokud si vystačíte s mobilheimem, tak nejenže nevydáte příliš mnoho peněz, ale žádné povolení nebude potřeba.

Mobilní dům získal své pojmenování především kvůli tomu, že nemá pevné základy spojené se zemí. Proto není považován za stavbu v klasickém slova smyslu, a proto k jeho umístění nepotřebujete úřední razítko. Nicméně pokud budete mít zájem o přidělení čísla popisného, není žádný problém ho dodatečně získat.
Bojíte se, zda vám v takovém domě nebude nic chybět? Záleží na tom, jak moc jste nároční. Pravda je, že mobilheim vám rozhodně nemůže nabídnout nijak rozlehlý vnitřní prostor. Ovšem pokud jste doposud byli zvyklí na život v klasickém menším městském bytě, pak vám tam zřejmě nic chybět nebude, protože podlahová plocha mobilního domu je s rozměry klasického bytu dobře srovnatelná.

pletený dům

Samozřejmě zde najdete také všechno ostatní, co budete ke svému spokojenému životu potřebovat. Nebudou vám zde chybět žádné oblíbené spotřebiče, ani jiné vybavení. Samozřejmostí je veškeré sociální zázemí, tedy jak sprchový kout, tak toaleta, nechybí ani kuchyňský kout či sedací souprava či samostatné pokoje.
A pokud si chcete vybrat ideální mobilní dům právě pro vás, tak neváhejte a navštivte centrum vzorových domů, kde si zaručeně vyberete ten pravý domeček, jaký se vám zalíbí.