Levandulový zázrak

Vítám vás u dnešního článku, kde vám poskytnu inspiraci, jak zatočit s ne příliš velkou kvalitou vašeho spánku. Touto situací si v životě prošlo již mnoho lidí, a je téměř jisté, že každému vyhovuje něco jiného.
Jako možné řešení nabízím výrobu levandulového váčku či sáčku. Už jen její vůně by měla zklidnit vaši mysl, díky čemuž mnohem dříve usnete a dosáhnete větší kvality oblíbené noční činnosti. Důsledkem toho si vy sami užijete spánek a ráno se budete cítit lépe a odpočatě.
Samozřejmě, že je možné, použít i jinou bylinku, než již zmíněnou levanduli. Poslední, co bych ráda zmínila je žádost, abyste si před vaším tvořením nejprve poctivě přečetli doporučení, jak se dočkat takové potěšující drobnosti.
pytlíček s levandulí a srdíčko
Co budete potřebovat?
·         Dobrou náladu
·         Hrstku sušené levandule
·         Kvalitní bavlněnou látku o rozměrech zhruba 20cm x 20cm
·         Klubkovou gumu na svázání cca o délce 15 cm
·         Kousek stužky, jenž bude barvou ladit k vámi vybrané látce
A jaký je tedy postup?                      
1.       Uvést se do klidu
Ze všeho nejdůležitější je uvést se do stavu harmonie, kdy se vy sami cítíte dobře. Připravte si prostředí, ve kterém se vám bude dobře pracovat. Ač se to na první dobrou nezdá, pokud nebudete vy sami dostatečně uvolnění, je větší pravděpodobnost, že výrobek nebude vypadat dle vašich představ, či že se vám ho dokonce nepodaří vyrobit.
2.       Připravit si látku
Nyní vezměte do svých rukou vámi vybranou látku, která může mít jakýkoliv motiv – je však důležité, abyste byli s výběrem spokojeni. Zjistěte si, kde přibližně se nachází střed látky, a poté na něj se zvýšenou opatrností nasypte levanduli, a to tak abyste ji měli jen v předem vám známé oblasti.
levandulové pole
3.       Vytvoření jakéhosi sáčku
Následně uspořádejte bylinku na jakousi hromádku, aby se vám s vaším dílem lépe pracovalo. Opatrně chytněte všechny čtyři růžky tkaniny, a snažte se z ní vytvarovat něco podobného jako je kupříkladu měšec, sáček či váček. Dejte si však pozor, aby vám jeho náplň nikde nevypadávala. Pokud se vám stane, že nebudete moci spojit všechny čtyři hroty, něco málo ze sáčku odsypte.
4.       Svázáni či uzavření
Pomalu se tedy blížíte do finále. Nyní je na řadě pevně uchytit vámi vytvořený váček, a vzít si do ruky klubkovou gumu, kterou použijete právě teď. Za pomoci již zmíněné gumy sáček uzavřete, a to tím způsobem, že vámi vytvořený výrobek obmotáte asi tak dvakrát či třikrát, a na závěr uděláte pár uzlíku, aby vše drželo u sebe.
5.       Převázání stužkou
Nyní máte tedy před sebou sáček, a na místo, kde jste ho převázali z důvodu upevnění a spojení, je vhodné uvázat stužku. Jednak zamaskujete gumu, druhak si sáček o něco málo vylepšíte. Tímto je veškerá pracovní část ukončena, a pokud jste se dostali až do tohoto kroku, tak vám gratuluji.
6.       Vzít si tento váček s sebou do postele
Zbývá tedy už jen poslední, avšak velmi podstatný bod. Až se dnes budete ukládat ke spánku, nezapomeňte si vzít tuto maličkost s sebou, a ono příjemné aroma vám udělá jistě dobře.