Dbejte na kvalitní spánek

Určitě jste již slyšeli o tom, že člověk prospí celou jednu třetinu svého života. Je tedy jasné, že bychom se měli starat o to, aby tato třetina našich cenných životů byla co nejkvalitnější. Investujte proto do kvalitní postele, která vám dokáže poskytnout komfortní odpočinek celou noc. Chcete se budit svěží, plní energie a dokonale vyspaní? Kvalitní postel, pohodlná matrace a pružný rošt jsou řešením!

interiér

Masiv je vždy sázkou na jistotu

Mezi nejoblíbenější materiály patří právě dřevo neboli masiv. Není se čemu divit, tenhle materiál svým uživatelům poskytuje opravdu hromadu výhod.

  • Vůně dřeva – na rozdíl od dřevotřísky či jiných materiálů můžete od masivu očekávat krásnou přírodní vůni dřeva, která vám bude zpříjemňovat vaše rána.
  • Zcela bezpečný materiál – určitě také oceníte to, že se jedná o zcela bezpečný materiál, protože neobsahuje žádné příměsi, jako je formaldehyd a tak podobně
  • Robustní materiál – nenajdete žádný robustnější a pevnější materiál, než je právě dřevo. Vaše postel tedy bude stabilní, silná a odolná proti opotřebení.
  • Nadčasový vzhled – dřevo frčelo před desítkami let, frčí i dnes a v kurzu bude i za pár let. Pokud tedy chcete investovat do něčeho opravdu nadčasového, tak je jasné, že právě dřevo bude dobrou volbou.

postel masivní

Myslete na správnou velikost

Při výběru lůžka byste měli pořádně popřemýšlet nad správnou velikosti. Klasické manželská lůžka mají velikost 180×200, je to však ideální rozměr? Pro někoho to může být akorát, pro někoho to však může být poněkud nepraktické. Mnohem zajímavější je poté rozměr postele 160×200, což je vlastně menší manželská postel. Ušetříte tedy cenných dvacet centimetrů, avšak co se týká pohodlí či komfortu, ani to nepocítíte. Určitě tedy popřemýšlejte právě nad touto variantou, která může být skvělým kompromisem a tím pravým do vaší ložnice.