Zoubky jako perličky

Toužíte po tom mít zoubky jako perličky a bez jediné chybičky? Navštěvujete pravidelně zubní ordinaci, preventivní prohlídky a absolvujete i dentální hygienu nebo bělení, ale vašemu úsměvu ještě něco chybí k dokonalosti? Je křivý chrup, to, co vás trápí?

závorky

Pak navštivte ortodoncii, kde vaše zoubky srovnají do latě. Mít krásný a dokonalý chrup není v dnešní moderní době nic nereálného. Medicína dokáže zázraky. Proto i vy se budete moci brzy těšit z dokonalého úsměvu, za který se nebudete muset stydět. Ať jste mladí nebo staří, žádný věk není překážkou a na ortodoncii v Prazese budeme snažit váš problém vyřešit k vaší maximální spokojenosti. Objednejte se do naší ordinace, kde se specializujeme na dokonalé úsměvy.
A co vás na ortodoncii čeká?

Při první návštěvě vás čeká vstupní konzultace, popovídání si s lékařem o vašich konkrétních problémech s chrupem, co vás trápí, jakou máte představu a také samozřejmě prostor na položení otázek, které vás v této oblasti zajímají. Následovat bude důkladné vyšetření vašeho chrupu včetně zhotovení otisků a rentgenových snímků, které jsou základem ke správné léčbě a ke stanovení léčebného plánu.

Po zhotovení rovnátek na míru ušitých vašemu chrupu vás bude čekat zprvu možná něco nového a nepříjemného. Důležité je ovšem vytrvat v dodržování všech stanovených zásad, pravidel a doporučení. Na konci této možná na první pohled dlouhé cesty na vás ovšem bude čekat splněný sen v podobě dokonalého chrupu a rovných zubů bez chybičky.

ordinace

I vy můžete mít úsměv jako z reklamy, o kterém se vám doposud jen snilo. Získejte krásný a dokonalý úsměv, kterému budou vévodit rovné zuby. Stačí jen navštívit naši ordinaci ortodoncie, kde se o vás postarají zkušení lékaři v tomto oboru tak, aby vaše zoubky mohly být součástí dokonalého úsměvu, za který by se nemusela stydět ani americká hvězda.