Typy mobilních pouzder, který je ten ideální pro Vás?

Silikonová pouzdra
Nevýhodou těchto pouzder je poměrně malá ochrana před nárazy a absence přední části, která by kryla sklo. Výhodou je velmi široká nabídka různých motivů, obrázků a barev. Zároveň příliš nezvětšují objem mobilu. Pokud jste tedy s mobilem opatrní, nepohybujete se v náročném prostředí a má pro vás estetika zásadní roli, je právě toto nejlepší volba.
flipové pouzdro
Pevné plastové kryty
Tato pouzdra již trochu zvětšují objem mobilu, kvůli čemuž se nemusí vejít do menších kapes. Ani zde není přední část, která by kryla sklo, okraje však přesahují přes přední část, takže nějakou tu minimální ochranu poskytují. Není vhodné se však na ni spoléhat. Výhodou je povrh, který z ruky vůbec neklouže a skvělá ochrana při pádu. Pokud se tedy pohybujete ve náročnějším prostředí nebo vám mobil čas od času spadne na zem, je tento kryt dobrá volba.
Fólie a tvrzená skla
Výše zmíněné kryty je vhodné doplnit o fólii či tvrzené sklo. Co zvolit? Fólie jsou na rozdíl od skel levnější, tenčí ale chrání pouze před škrábanci, nikoliv před rozbitím. Pokud chcete i zabránit prasknutí displeje, pak je lepší zvolit sklo. Jeho nevýhodou je však větší tloušťka, která může ve vzácných případech vést ke špatné reakci dotykového displeje, nejedná se však o nic závažného. Jak v případech fólií, tak i skel se nevyplácí volit nejlevnější varianty na trhu, nízká cena se může odrazit na horším zobrazování nebo špatném držení na displeji.
mobilní kryty obchod
Zasunovací pouzdra
Pouzdra, do kterých se zasunuje mobil shora jsou skvělou volbou, protože chrání mobil ze všech stran, ochrana není zrovna nízká a zároveň příliš nezvětšují jeho objem. Nevýhodou je, že se z nich musí před použitím pochopitelně vyndat. Při aktivním používání tedy přichází o veškerou ochranu.
Flipová pouzdra
Podobné výše zmíněnému. Při používání se přední část odklopí, čímž displej přijde o ochranu, zadní část však krytá zůstává. Opět je zde výhodou krytí (téměř) ze všech stran a malá velikost.