Styl nejen pro podnikatele

I muži by se o oblast módy měli zajímat. Nejedná se totiž pouze o ženskou záležitost, do které muži nemají co mluvit a tak nějak se svezou s tím, co jim módní průmysl nachystá v kamenných prodejnách pánského oblečení. Ženy touží po mužích, kteří jsou šarmantní nejen zevnitř, ale i od pohledu a nepochybujte o tom, že k tomu budete potřebovat i to, pořídit si do vašeho šatníku několik nezbytností, které z vás udělají elegána.
prodej košil

Košile nejsou jen pro obchodníky

Jestli si myslíte, že nespočetné množství košil se vyrábí a prodává pouze pro muže, kteří pracují v byznysu a musí působit vážně a elegantně, pletete se. Každý muž do jednoho, bez rozdílu na to, v jakém odvětví pracuje, by měl vlastnit hned několik košil, které využije k různých příležitostem. Kromě střihu v podobě krátkého a dlouhého rukávu, je potřeba zaměřit se i na praktičnost a mít po ruce minimálně jednu bílou a jednu černou košili.
Není na škodu trochu experimentovat a zařadit do vašeho šatníku i poněkud netypický design košile, kterou využijete při běžném nošení. Může se jednat o různé vzory, ale i barevné kombinace, které však budou decentní a nebudou se vzájemně odpuzovat. Nechcete přece vypadat jako papoušek, ale jako muž, který je přitažlivý a upravený za všech okolností.
Přednost dejte spíše košilím, které jsou v odstínu šedé, béžové, hnědé nebo tmavě modré barvě, protože jsou považované za seriózní a současně i nynější.
pásek a boty

Slušivé kalhoty a doplňky

Nechcete přece budit dojmem, že jste muž, který o sebe nedbá. Je dobré mít po ruce i styl oblečení, který z vás udělá muže a zbaví vás nálepky chlapce. Kromě klasických kalhot, které muži milují a patří k nim materiál, jakým je džínovina, si pořiďte i slušivé kalhoty, ke kterým doladíte košili nebo i sportovní tričko. V mnoha ohledech se vám budou hodit, například na pohovoru, obchodní schůzce, na rande nebo na společenské události.
Vsaďte i na doplňky, které z vás udělají dospělého a zralého muže, za kterým se ohlédne každá žena. Dominantou by měly být pánské hodinky, bez kterých se neobejdete i z praktické stránky a rovněž se postarají i o doplněk, který je stylový. Není na škodu vlastnit ani několik kravat, motýlků nebo i klobouků, v případě nepřívětivého počasí. Do pánského šatníku patří i tolik nepostradatelný doplněk, jakým je pásek do kalhot a jestli ho ještě nemáte, zcela jistě vyberte kvalitní a nejlépe kožený, který vám vydrží řadu let.