Oblíbená pláž

Hodně lidí se většinou těší na léto, kdy odjíždějí na různé dovolené. A já nejsem výjimka. Taky patřím k těm ženám, které rády jezdí na dovolenou. A to hlavně někam, kde je moře a teplo. Já sama jsem vždycky ráda jezdila k moři, kde je hlavně písek. A vždycky jsem byla u moře, kde byly jenom kamínky, pouze jednou jsem zažila pláž s pískem. Tam na oblázkovou pláž mě vždycky bral můj otec, který neměl prý rád horký písek, ale moc rád spíše sbíral oblázky a kamínky. Já vím, že je to hodně vtipné, když muž sbírá kamínky z dovolené. Jenomže to by nebyl můj otec, který by se nevymykal všem přírodním zákonům.

Písek je příjemný.

Byla jsem také překvapená, když mi moje máma jednoho dne řekla, že můj otec kdysi sbíral kamínky z dovolených. A tohle dělal už prý od dětství. A sice chápu, že malé děti sbírají kamínky anebo mušle z dovolené už od dětství. Jenomže jsem nikdy netušila, že i dospělí lidé v tom budou pokračovat. Takže jsem se otce zeptala, jestli už konečně bude chtít jet někam k moři, kde je velice příjemný písek. On tyto dovolené nemá rád, že prý ten písek jenom škrábe na nohy a že potom ten písek je všude po těle a že mu to vadí, když je písek na dece. A to je sice pravda, ale já dávám přednost u dovolené spíše u písečné pláže než třeba oblázkové.

Mám ráda moře.

To je pravda, že oblázky zase krásně hřejí na kůži a nepálí, ale když je písek na pláži, tak je to větší zábava. A hlavně pokud máte malé děti, protože malé děti si moc rády hrají v písku u moře. Je totiž opravdu logické, že malé děti dají vždycky přednost písečné pláži před tou oblázkovou. Kolikrát se mi už stalo, že jsem na dovolené skoro trpěla. A to bylo tím, že všude byly tvrdé a pichlavé kamínky, takže to bylo velmi nepříjemné. takže jsme si vždycky lehátko dávala blízko pláže, abych nemusela daleko chodit k vodě. A pokud i vy toužíte po relaxu a kvalitním odpočinku, tak nějaká dovolená pro vás bude vhodná.