Na co vsadit, když chcete čistou vodu?

Čistota vašeho bazénu je pro vás nepochybně prioritou číslo jedna. Snažit se o to, aby se ve vaší vodě dalo pohodlně a dlouhodobě koupat je důležité nejen z praktického, ale i zdravotního hlediska. Pro perfektní výsledek si musíte zabezpečit prostředky, které vám usnadní práci s jeho čištěním. Vsaďte na jistotu a léty vyhledávanou možnost a budete nadmíru spokojení.
plážový míč na hladině

V HLAVNÍ ROLI CHLOR

Chlor má své jedinečné využití nejen v kuchyni v podobě soli, kterou denně používáme, ale i ve vodě, kde dovede dělat zázraky. Vybrat si desinfekci a chemii pro správné čištění vašeho bazénu, by se proto mělo zaměřovat na přípravky, které obsahují chlor, které seženete v několika provedení. Vybrat si můžete:
· granulát
· tablety
· tekuté rozpouštědlo
zábradlí u bazénu

Speciálně chlorové tablety jsou určené především k jejich postupnému uvolňování a snížení spotřeby chemických přípravku, které bazén potřebuje. Díky ním bude vaše voda křišťálově čistá a hlavně hygienicky nezávadná, co určitě patřičně oceníte. Abyste prodloužili životnost vaší vody v bazénu, je nutné dbát na prevenci, kterou díky chloru zcela jistě dosáhnete. Tablety můžete použít v plováku, který je určený přímo na ně.
Je ovšem nutné hlídat správnou hladinu ph vody, abyste zjistili, kolik chloru vyžaduje, ať ho není zbytečně navíc. Hodnota ph vody, by měla být 7,0 – 7,4! Jestli naměříte vyšší číslo, snižte množství chloru ve vašem bazénu.
Pro potřebu udržovat váš bazén v čistotě s dokonale průzračnou vodou nezapomínejte na pomůcky, které jsou pro něho často nezbytné. Bazénové čerpadlo, čistička vody, nebo bazénový vysavač je důkazem toho, že budete na případné nedostatky dobře připravení.
Postarejte se o dokonalost vaší vody a ona se naopak postará o vaše bezproblémové koupání ve vašem bazénu, chemicky a zdravotně způsobilému k vašemu pobytu v něm. A to je to, co opravdu od vašeho bazénu požadujete – aby byl perfektní.