Každá žena se chce cítit jako bohyně

Každá chceme být výjimečná. Jak pro sebe, tak pro své okolí. Často pro svůj zevnějšek děláme všechno, jenom abychom shodily pár kil nebo abychom se všem líbily. Chodíme na plastiky, někde si necháme trochu přidat, někde trochu ubrat. Denně se líčíme a upravujeme si vlasy. Snažíme se hezky se oblékat nebo chodit alespoň trochu normálně oděné. Chceme se tak líbit samy sobě, ale také našim protějškům, či ostatním mužům nebo ženám. Občas ale nejvíce závisí na vašem úsudku a také na tom, abyste se vy sama cítila jako bohyně čili ve svém těle dobře. Proto často začínáme s nějakým hubnutím či s nesmyslnými dietami, a nakonec se snažíme, abychom si pomohli, jak to jenom jde, abychom dosáhli toho, že shodíme pár kilogramů.

Každá žena se může cítit šťastně

Díky jistým specifickým požadavkům vašeho těla se na univerzitě v USA rozhodli, že objeví něco, co vám pomůže shodit přebytečné kilogramy bez zbytečného trápení. Vzali to zase zcela jinou metodou a koumali a bádali, dokud nevynalezli způsob diety, která je velice účinná.
Těmto procesům, abyste zhubly, se říká:
– proteinová dieta
ketonová dieta
– bílkovinnová
– ketogenní

Zaměříme se na jisté procesy v těle

Každé hubnutí vyžaduje nějakou snahu. Zde se vám snaží ulehčit práci alespoň v tom, abyste se zbytečně nemořili dlouhé hodiny v posilovně, ale udržujete si nový jídelníček a pomocí něj hubnete.
Pokud tedy svému tělu dodáváte dostatečné množství proteinů a zároveň omezujete sacharidy a tuky, tak se v těle vytvoří proces, kterému se říká: „ketóza“.
Tento stav je pro vás důležitý, protože na něm závisí snížení hmotnosti, ale není to na úkor svalové hmoty, nýbrž tukové tkáně. Což je pro nás velice důležité. To je také důvod, proč zpátky nenaberete kila zpět. Zůstanete na své snížené váze. To pro vás bude jistě velice příjemné.