Druhy lásky

Co pro vás znamená láska? Pro mě láska znamená opravdu hodně. Já osobně bych bez lásky asi ani nechtěla být. Mám totiž syna, takže vím, jak vypadá mateřská láska. A podle mého názoru je mateřská láska opravdu ten nejkrásnější pocit, co znám. Nebo vy si myslet a něco jiného? Jaká láska je pro vás nejlepší a ta největší? Já vím, že tohle se špatně hádá a taky se špatně na to odpovídá. Protože ten, kdo nemá děti, tak ještě nepoznal samozřejmě mateřskou lásku. Já vám ale mohu říct, že je to opravdu krásný a nepopsatelný pocit. Mně se to líbí. Ale taky abych byla upřímná, nedokážu si představit život, že bych neměla muže. Líbí se mi taky moc partnerská láska.

Láska je krásný cit.

A myslím si, že je také velmi důležitá k životu. Protože si myslím, že asi žádný člověk by nechtěl být sám. Nebo vám by se líbilo, kdybyste šli sami? Já tedy například mám jednu babičku, která žije už od čtyřiceti pěti let sama, protože jí zemřel manžel, vůbec už prý nikoho nechtěla. Sice prý měla nějaké nápadníky, ale ona se o ně vůbec nezajímala. Babička říkala, že chce už být jenom sama. Že když ji zemřel manžel, tak už nikde jeho může nechce. Chtěla jsem se jí zeptat, jestli nechybí třeba například milenecká láska. Ale raději jsem byla ticho, protože řekla jsem si, že se do toho míchat nebudu, protože to je každého věc.

Láska je všude.

Já jsem nyní dva roky sama a musím říct, že mi milenecká láska opravdu moc chybí. A pak jsem si řekla, že si dám nějakou seznamku na internetu. Seznamku mám dva roky taky, ovšem ale nikoho potkat nemohu. Nevím, čím to je. Asi mě nikdo nechce. Takže se zatím musím spokojit s tou láskou mateřskou. Ale zatím mi to stačí a jsem zatím spokojená. Uvidím, jaké to bude dál. A vy jste na tom jak? Věřte, že láska je takový cit, který vám jistě dokáže zvednout náladu a zvednout taky vaše sebevědomí. Někdy ale láska taky někdy potrápí a pořádně bolí.